AÇIL EY GÖKYÜZÜ, BEDR’İN ARSLANLARI GELİYOR! – 5 Mart 2018

Bugün bir koku var havada, Kevser Irmağı’nın, cennet bahçelerinin kokusu. Bugün bir gurur var yeryüzünde bu cennet vatanın uğruna feda olmanın şanlı gururu…

Bugün düğün yeri benim ülkem. Şehirler süslenmiş, yiğitlerini bekliyor. İzmir, Van, Eskişehir, Isparta, Aydın, Konya, Kastamonu bugün bir başka telaşenin içinde. Kahramanlarını bekliyor bu şehirler. Can verilen bayrağa sarılmış tabutlar, analarından helallik almaya geliyor bugün.

Bu yürekli cesur, şerefli evlatlarınızın ardından dimdik durun ve yüzünüzü can verilen bayrağa çevirin şimdi.

Üzülmeyin, dizlerinizi dövüp başınızı öne eğmeyin. Yeryüzündeki en büyük payenin şehitlik olduğunu bilen ve o mübarek mertebeye eren şehitlerimize sakın ha sakın ağlamayın. O yiğitler çok mutlular hani “Her Türk asker doğar” derlerdi ya işte bu aslanlar bugünün hayalini kurdular hep. Şehit olacağı anın hayali. Ve elhamdülillah erdiler muratlarına.

Bu aslanlar FETÖ için NATO için ve ne idiği belirsizlerin arka plan hesapları için değil, namus bildikleri bu vatan için peygamberler katına yükseldiler.

Al bayrağın dalgalandığı her yerde onlar var bugün. Mustafa Ozan Gökçe’nin ruhu var, Uğur Palancı asaleti var, Arif Demirel’in adamlığı var, Abdullah Taha Koç’un vatan aşkı var, Burhan Açıkkol’un imanı, Mehmet Dinek’in şehadeti, Rıdvan Çevik’in namusu, Recep Çetin’in Hak’ka kavuşmuş vuslatı var. İnsan bir kere ölür ya şu hayatta, öleceksek adam gibi ölelim diyen bu askerleri bu millete bahşeden Yaradan’a şükürler var.

Mehmedim sana Yüce Yaradan cennetten yer ayırmış. Sen toprağa gömülmeyeceksin ey Türkoğlu Türk. Melekler hasretle karşılayacak seni gökyüzünde. Şimdi omuz omuza savaştığın kardeşlerini izle, hainleri, düşmanları nasıl yakıp yıktıklarını seyret. Yeminin yeter, toprağa düşen kanın yeter, seni yetiştiren anaların duaları, aslanlar gibi güçlü durup yumruğunu sıkıp kalbine vuran acısını susturan babaların kudreti yeter sana.

Açıl ey gökyüzü, Bedr’in Arslanları geliyor. Aç kanatlarını ya Resullallah Müslüman Türk’ün evlatları geliyor. Kendilerini alnından öpmen için düğüne gider gibi ölüme koşan Afrin şehitleri geliyor.

Şehidim rahat uyu sen. Sana kahraman diyecekler artık. 7’den 70’e 80 milyon üniformasız askerler senin emanetini öpüp başına koyuyor.

Dün Çanakkale’de Gazi Mustafa Kemal’in “Ben size savaşmayı değil, ölmeyi emrediyorum” dediğinde düşmanın üzerine atılanların torunları bugün bizler rahat rahat uyuyalım diye sokaklarımızda bombalar patlamasın diye hattı müdafaa değil sathı müdafaa yapıyoruz. Biz Afrin’de mücadele verirken Ege’de Yunanistan kafasını kaldırıyormuş. Biz ilk defa 7 düvele karşı savaşmıyoruz. Bizim üniformalı askerlerimizin yanında 80 milyon üniformasız askerimiz var.

Ve şimdi size söz veriyoruz.

Bizler sizin bıraktığınız ve uğruna can verdiğiniz bu memleket için bir olacağız, beraber olacağız, mazluma umut, zalime Azrail olacağız. Gözünden yaş damlayan çocukları kucaklayıp, onları yüreğimizin ta içine saracağız. Yaşlıların duasını alıp, kadınların namusuna uzanan o kirli elleri tutup koparacağız.

Ve söz bitmiştir artık. Bundan sonra YA İSTİKLAL YA ÖLÜM.

Kalın sağlıcakla.