MERAK EDİYORUZ ANTRİKOT EKREM BUNLARA NE DİYECEK? 23 Mayıs 2019

Hiç süslü laflarla öyle uzun uzadıya konuşmayalım bence. Direk anam babam usulü diyelim ki,  yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

Antrikot Ekrem artık kendini durduramıyor. Yazın sıcağındandır herhalde maske de tutmuyor suratında.

Nerede o sevgi dolu görüntüler, o Yasinler, Tebarekeler, Ammeler… Hey gidi…

Sarılıyordun ya, kucaklıyordun ya, hepimizin başkanı olacaktın sen… Ama ayıp ettin be Ekrem ya. Bir antrikot tiyatronu yüzüne vurduk diye bize sırtını dönerek üzdün hepimizi. Birçok gazeteciyi engellemişsin. Ama böyle yaparsan olmaz. Biz şimdi hiçbir şey söylemeyelim mi?

Mesela 15 Temmuz’da ortalıkta gözükmeyip de o gece darbeyi işte sulh içinde taşkınlık yapmadan falan deyişini görmeyelim mi? Bakın 18 Temmuz’da Beylükdüzü’nde daha önceden açılmış bir parkı, sanki 15 Temmuz’u da çok önemsiyor da, 15 Temmuz’un ismini de vererek yeni açmış gibi göstermeni söylemeyelim mi?

20 günlük başkancılık oynarken ilk işinin belediyeye ait kişisel verileri yani kozmik verileri kopyalatma olduğunu görmeyelim mi?  İsraf diz boyu, işte bundan sonra kişilere, kurumlara para falan yok yalanlarını sıralarken Beylükdüzü belediye başkanlığın sürecinde 90 adet yazıcı için yazıcı başına 16 bin TL’lik bakım onarım parası ödeterek neler çevirdiğini sormayalım mı?

Ömer Halisdemir’in adının verilmesini istemediğin caddeyi usul ve yasalara aykırı şekilde nasıl alkollü alan bölgesine kattığını bilmesin mi bu millet?

Gürpınar karakolunda devletin polisine hakaretler yağdırıp, köpekler diye bağırarak karakollara yaptığın baskınlara da mı susalım?

Belediyeye kendi aracımla gidiyorum’ şovu yaparken o FETÖ’den tutuklanan Erkan Karaarslan, FETÖ’nün belediyeler imamı ile yaptığın 1 milyon 750 bin liralık danışmanlık anlaşmasını da bir ara anlatırsın artık bu millete herhalde dimi?

Şike sürecini konuşmuyorsun, PKK terör örgütüdür diyemiyorsun, Yunanistan beni tebrik edecekse Türklüğümle manşet atıp tebrik edecek yalnızca bunu kabul ederim adamlığını da gösteremiyorsun.

E ne yapacağız biz böyle Ekrem? Oruç vurdu kafana desem, e gün içinde çaydan çorbadan geri de durmuyorsun, ee abilerin elini çekti senden desem o da yok. Gayet nasıl bir proje olduğun ortada. E anlat bize Ekrem, anlat bize.

Heh biz de onu söylüyoruz. Ne iseniz osunuz. Kalın sağlıcakla.