TACİZLERE, SAPIKLIKLARA, TECAVÜZLERE İDEOLOJİK YAKLAŞANLAR BİR DİNLEYİN! – 24 Nisan 2019

Tacizlere, sapıklıklara, tecavüzlere ideolojik yaklaşanlar bir dinleyin!

Lafı hiç uzatmayacağım bugün. Metrobüs’te bir kadına tacizde bulunan aşağılık sapık haysiyetsiz ve şerefsizler için, Küçükçekmece’de ve bilmediğimiz daha bir çok yerde çocuklara istismarda bulunan ruh hastaları için yeni yasaların, yeni cezai yaptırımların, en ağır bedellerin acilen getirilmesi için biz siyasi kimliklerimizi kenara koyup insanlığımızı ön plana çıkararak çekinmeden, ayıptır demeden, sessiz kalmadan boğazlarımız patlayıncaya kadar konuşacağız bugün.

Kadınının, erkeğin, yaşlının, çocuğun, hayvanların bu hastalıklı SAPIK magandalarla bir daha karşılaşmaması için konuşacağız bugün.

Devlet neye karar verir, kararlar ne çıkar, hukuk ne şekilde bu pisliklerin adını koyar bilemeyiz ama biz vatandaş olarak diyoruz ki gelsin hadım, gelsin idam milletin gözü önünde gereken yapılsın ve bir daha bu olayları ne yaşayalım, ne duyalım ne de konuşalım.

Yalnız bu rezilliğin arasında, bu izansızlığın ortasında tek bir şeyden utandım biliyor musunuz?

Kılıçdaroğlu saldırılarına karışanların açık ev adreslerini TC kimlik numaralarını kişisel bilgilerine kadar paylaşanların gazetelerinde bu şerefsizin yüzünü kişilik haklarına saygı duyma adına “blurlu” koymalarından utandım.

Metrobüs’te taciz var diye yazanların bu karaktersiz sapığın CHP’li olduğu, Anıtkabir’den fotolar paylaştığı, Ekrem İmamoğlu hayranı belli olduktan sonra yazdıkları şeyleri silmelerinden utandım.

Tacizi AMA diyemeden lanetleyemeyenlerden utanıyorum. bu rezilliği yok sayıp yine yaşanan bu alçaklığı, bu şerefsizliği bir yerlere bağlayacağa çalışanlardan, hatta bu videonun altına dahi yok bilmem önceki yıllarda da şu olmuştu ona neden bir şey diyemiyorsun diye yazacaklardan da aynı oranda tiksiniyor ve utanıyorum..

Bir yurtta bir şerefsizin yaptığı sapıklığı o vakfa mal edenler, o dönem aile bakanının bir kişinin yaptığı bir olayı koca bir vakfa, koca bir camiaya mal etmeyelim dediğinde oooo bir kereden bir şey olmaz dedi AKP bakan diye ortalığı velveleye verenler, peki biz şimdi ne yapalım… Sizin yaptığınız gibimi cevap verelim size… Bu sapığın Galatasaray tribünlerindeki fotolarından sonra tüm Galatasaray camiasını mı suçlayalım. Bu şerefsiz adi insan Ekrem İmamoğlu’nu destekliyor, onun İçin paylaşımlar yapıp onunla aynı fotoğraf karesine giriyor diye Ekrem İmamoğlu’nu mu suçlayalım. Bu hayvandan daha aşağı olan sapık CHP li olduğunu paylaşmış diye tüm CHP’li lerimi suçlayalım…

Yoook biz sizin gibi yapmayacağız. Biz bu alçak şerefsiz haysiyetsizleri konuşurken sadece insan kimliğimizi ön planda tutacağız.

Bu sapığın ve bunun gibi yaşlılara, kadınlara, çocuklara, hayvanlara saldıran, taciz edenlerin en ağır cezayı alması İçin gümden oluşturacak, olayı takip edecek, yetkilileri İvedilikle görevlerini yapmaya çağıracağız.

Ama sırf duruşu, tarafı, siyasi düşüncesinden dolayı bu kalleşliği örtmeye çalışan, görüp te tepki vermeyen herkes bu sapıklığa, bu tacize, bu kahpeliğe ortak olmaktadır. Anladınız mı?