TERÖRİST BAŞI ÖCALAN’IN AÇIKLAMASI ACABA KİME? – 21 Haziran 2019

En başından beri diyoruz ya ŞEHR-İ İSTANBUL diye… Tüm dünyanın gözü üstünde olan, sadece basit bir şehir değil,  peygamberden müjdelenen kutlu bir şehir İstanbul diye.

31 Mart’ta ve sonrasında bin bir türlü fırıldak gördük. Sandıklarda oy çalmadan tutun da, rüyada bile yan yana gelemeyeceklerin böyle sarmaş dolaş oluşuna kadar, kozmik odalarda, otel odalarında iş çevirenlerden  iftiralarla, inkarlarla, o sonu gelmeyen yalanlarla bin bir yüzlü tiplerin ne amaçladıklarını gördük, duyduk ve izledik

Ve geldik bugüne. Terörist başı, bebek katili, bölücü ve hain Öcalan’ın HDP’ye yaptığı tarafsızlık çağrısını öne sürüp Cumhur ittifakının kader birliğine çamur atmaya çalışanları da maalesef görüyoruz. Dert eğer vatansa gerisi teferruattır diyen devlet gibi adamlarınTürkiye Türkiye’den büyüktür onun için başaramayacaksınız diye haykıran liderlerin geçmişte siyaseten söylenen, yaşanılan ne varsa hepsini bir kenara koyup ülkenin bekası için kol kola, omuz omuza yürüdükleri bu yolu taşlamaya çalışanları da maalesef görüyoruz. Maalesef görüyoruz…

Dün terörist cenazelerinden poz verenler, HDP ile kapalı kapılar ardında pazarlığa oturupSelahattin Demirtaş’ın çizgisini beğeniyorum demeçleri veriyorlardı. Bir kere dahi terörist kelimesini ağızlarına almazken bugün nasıl oldu da terörist başı Öcalan HDP tarafsız kalsınmesajı verdiğinde ağızlarına teröristin adını alabildiler he?

Terörist başı AK Parti’ye destek oluyor diye kendilerine yakışan, haince, yüzsüzce iftiralarla acizliklerini bir daha gösterdiler, tabi görmek isteyen akıllara. Kandil’den yapılan CHP’ye destek mesajlarına sessiz kalıp barışçıl dil numaralarıyla saklanananlar terörist başı Öcalan HDP’ye tarafsız kalın, sandığa gitmeyin, CHP’nin yardakçısı olmayın dediğinde PKK’nın terörist olduğunu hatırladılar.

Sizin siyasetinize yazıklar olsun, sizin ikiyüzlülüğünüze yazıklar olsun.

Apo’nun heykelini dikeceğiz diyenlerin, size Mustafa Kemal’in itleri diyenlerin siyasi çizgisini beğeniyordunuz ya, o annesinin kucağında şehit edilen 11 aylık Bedirhan bebek tükürsün suratınıza.

PKK yandaşları tarafından kafası taşla ezilerek öldürülen o Yasin Börü tükürsün suratınıza.

Berkin Elvanlar için parklar yapacağız diye tweetler atarken, o yok saydığınız, görmediğiniz, adını bile ağzınıza almadığınız Trabzon’un gururu olan o Maçkalı Eren tükürsün suratınıza.

Abdullah Öcalan bebek katilidir, hangi şekilde olursa olsun bu böyledir. Siz gizli ittifak kurup bunu saklamaya çalıştığınız o pisliğinizde şimdi oturun boğulun…

Beyler biz dikkatli olacağız… Dünkü terörist başının yaptığı açıklama Cumhur İttifakını ilgilendirmiyor… Dünkü açıklama terör sevicilerinin desteği ile İstanbul’u ele geçirmeye çalışanların problemidir. O açıklama Amerika’nın kucağında oturanların, bu ülkeyi bu milleti bölmeye çalışanların kendi aralarındaki iktidar mücadelesidir. Bizi alakadar etmiyor.

O açıklama ne AK Parti, ne MHP ne Cumhur İttifakına destek olan hiç kimseye zarar verebilecek ve birliğimizi bozabilecek bir leke değildir, olamaz da!

Biz oyuna gelmeyeceğiz, biz oyuna gelmeyeceğiz. Biz her alanda ve her platformda bu memleketi canından kıymetli bilen, bayrağımızı devletimizi, ezanımızı namus bilen, AK Partilisi, Ülkücüsü, nizamı alemcisi, milli görüşçüsü, Lazı, Kürdü, Çerkez’i, Türkmen’i, yörüğü, romanı, balkanı, alevisi sünnisi, yaşlısı genci, kadını erkeği, hepimiz birleşerek, omuz omuza vererek oluşturduğumuz bu kardeşlik ittifakımıza, bu kader birliğimize zarar veremeyecektir..

Bizler Türk-İslam sentezi ile ay ve hilalin, yani sancağımızın altında toplanarak, ümmetin emanetçisi olmaya, bu şehirde gece gündüz ezanların sesini daha da yükseltip, Türk bayrağını semalarda daha da şanla şerefle dalgalandırmaya; memleket sevdalılarıyla bir olup, iri olup, diri olup kızılelmaya doğru durmadan, yorulmadan, fitneye fesata izin vermeden koşmaya devam edeceğiz.

Ve son olarak eğer PKK gibi, YPG gibi, DHKP-C, FETÖ gibi terör gruplarının, AMERİKA, İSRAİL, YUNANİSTAN gibi kan emicilerinin, LGBT gibi ahlaksızların, KOÇ gibi işbirlikçilerin desteği ile eğer BİNALİ YILDIRIM İstanbul’u kazanacaksa o başkanlık da, o zafer de yerin dibine batsın!

Biz 23 Haziran’da Binali Yıldırım’ı milletin desteğiyle, vatansever adamların gayretiyle, mazlumların duasıyla ve Allah’ın da yardımıyla başkanlık koltuğuna oturtacağız.

Var mı anlamadığınız bir şey?

Kalın sağlıcakla.