BİZE KOYUN DİYORSUNUZ; SONRA DA MAHCUP OLUYORSUNUZ – 2 Haziran 2018

Bu toprakların, vatanını bayrağını seven bir evladı olarak aylardır gündemle alakalı dilimiz döndüğünce bazı tespitlerde bulunuyor, hazırladığımız videolarla bizim gibi dertli olanlara ulaşmaya gayret ediyoruz.

Biz milyonların duygularına tercüman olunca da, birilerinin dikkatini çekmiş, hedef tahtasına çekilmemiz istenmiş herhalde…

Kendini çok akıllı zanneden ama insanlara hakaretten başka bir halt bilmeyenlerin toplandığı ekşi sözlük hakkında yaptığımız bir video vardı. Fikir özgürlüğünden bahseden bu tipler, videomuza aklı başında cevap verme yerine, bizim adımıza entryler açıp o başıboş tarlalarında ne var ne yok kusmuşlar sayfalarca.

Kendilerine benzemeyen, onlarla aynı düşünmeyen herkese, trol, satılmış, yalaka, koyun deyip (ki her seçimde yapmamıza rağmen yine de istiyorlar) yaslıyorlar sırtlarını çağdaşlığa, özgürlüğe laikliğe… “E tabi yersen”

Siz istediğiniz kadar yazıp çizseniz de, gözlerinizdeki o at gözlüklerini ne kadar daraltsanız da, hep sizin ensenizde olacak, yediğiniz her haltı ifşa edecek, hem hukuki hem de algı açısından sizinle her türlü kapışmaya devam edeceğiz.

Tabi, aynı çiftliğin mallarından olan ekşi kudurur da Sözcü boş mu kalır?

Geçenlerde cumhurbaşkanımıza hazırlandığı iddia edilen suikast mavalları gündeme taşınınca “Korkmuyoruz! Kavgaysa kavga, ölümse ölüm” sözümüzü alıp “İç savaşa çağrı yapıyorlar, milleti birbirine düşürüyorlar” diyerek, kendilerinin o çok iyi bildiği vandalizmi bizim üzerimizden taşımışlar sayfalarına.

Ulan milleti sokaklara döktünüz, yakıp yıktınız, taş atıp saldırttınız, “Ülke” dediniz, “Vatan” dediniz ama bayrağımızı yakan hain kahpeleri manşetlerinizle parlattınız… Şimdi siz mi çıkıp bize kışkırtıcı diyorsunuz? De get…

Bunlar yakındakiler. Bir de bunların tasmalarını elinde tutanlar, uzaktakiler var tabi.

Teröristlere destek vermeyi gazetecilik zanneden ve Türkiye’yi attıkları manşetlerle diz çöktürebileceğini zanneden bazı yabancı gazete, haber siteleri de bizim aynı söylemimizi “Erdoğan taraftarları iç savaşa çağrı yapıyor” deyip, beni iç savaş çığırtkanlığı yapmakla suçluyor, bu haberi okuyan bazı solcu kokonalar da altına yorum yapıp savcıları göreve davet ediyor…

Yahuu kardeşim. Biz ölümüne diyoruz, bunlar ne diyo…

Sözlerimizden rahatsız olanların alayına yine diyoruz ki, imanı ve kuvvetiyle, son istiklal savaşına hazırlandığımız şu günlerde, yüz yıllardır ülkemize uzattığınız o kirli elleri kırıp, tarih sahnesinden topunuzu silip sandık başında gereken cevabı almanıza az kaldı. Bedellerini ödeyip, ceremesine sabrettiğimiz bu toprakların bereketle filizlenmesine az kaldı. Dedik ya Vakit Türkiye Vakti.

Kalın sağlıcakla.