LGBT ASLINDA NEDİR ve NEYİ AMAÇLIYOR? – 02 Temmuz 2019

Sosyal medyanın raconu herhalde? Valla bilmiyorum, birisi ortaya birşey atıyor, bu konu hakkında fikrini, duruşunu dile getirdiğin zaman hemen başlıyorlar “Özgürlük, kişisel haklar, inanç ve yaşam eşitliği yok bilmem saygı duyun, toplumu germeyin, ayrıştırmayın…” Pardon? Hangi konuda kim bizden saygı bekliyor bunun farkında mısınız?

Bu topraklarda aile kurumunun kutsalını tanımayan, yok sayan, görmezden gelip LGBTyürüyüşlerinde en önde bayrak sallayan ve bunlara destek olup sevgi sözcükleriyle işi sıradanlaştırmaya, normalleştirmeye çalışanlar mı bizden saygı bekliyor?

Bizim kodlarımızla oynamaya çalışanlar, onur kelimesinin içini boşaltıp, ahlaksızca ve onursuzca yazılar yazıp pankart açanlar mı bizden saygı bekliyor?

Anadolu topraklarının ahlak yapısını bozan, Allah’ı, Allah’ın söylediklerini bi kenara itip LGBT sapkınlığının, (Yahu bir dur ya, LGBT ne ya? Şunun ismini doğru düzgün telaffuz edelimİbneliğin ve livatacılığın meşrulaştırılmasını isteyenler mi saygı bekliyor bizden?

Ne derseniz deyin, yobaz deyin, gerici deyin, cahil deyin, köylü deyin umrumda bile değil. Hiç kimse onur yürüyüşü adı altında çocuklarımızı ve gençlerimizi kendilerine benzetmek için “Aileni bırak da gel” yazılarının altında toplanmasına müsaade etmemizi beklemesin bizden. Buna anlayış göstermemizi, saygı duymamızı beklemesin bizden kimse.

Bakın tek bayrak altında örgütlenmeye çalışan bu topluluğun ne yapmak istediğini göremez ve ebeveynler olarak bu çukura evlatlarımızı göz göre göre itersek sonunda üzülen yine biz ve yine kendi evlatlarımız olur.

Bir düşünsenize, babanız akşam eve geldi, efkarlı birşekilde sigarasından bir duman çekti, ve sana dedi ki, “Oğlum ben Fehmi amcandan hoşlanıyorum ya, ananı boşayıp Fehmi amcanla Amsterdam’da yeni bir hayata başlayacağım” dese ne yaparsın, bir düşün?

Eşcinsel oyuncaklar yapılıyor artık her yerde, sosyal medyanın göbeğinde pompalanıyor en çirkin görüntüler, böyle süslü bir ambalaja sarıp bu hayatı ve bu yaşam tarzını özendiriyorlar.

Bütün kızlarımızın takip ettiği, beğendiği, birbirine gönderdiği o Kerimcan, işte bu projenin bir parçasıdır.

Gökkuşağımızın rengini alıp sembolleri haline getirdiler. Gökkuşağı ya 5-6 yaşındaki çocuklarımızın kreşlerinin, sınıflarının duvarlarını süsleyen gökkuşağını… Çünkü çocuk yaştan itibaren hedef alıyorlar bunlar aileyi dağıtmayı, üremeyi bitirmeyi, bir başkasının çocuğuna bunu kabullendirmeyi.

He bir de son dönemde moda oldu, “Benim gay arkadaşım var, valla çok iyi insan… Hani böyle bir tanısan onu varya, hani önyargılar…” Ne oluyor ya?

Alemlerin rabbi olan Allah kitabında bunun hükmünü vermiş, lanetlenmiş bu sapıkları! Allah’ın lanetlediğine ben nasıl saygı duyarım, ben nasıl kabul ederim, nasıl anlayış gösteririm?

O yüzden Koç gibi destekleyicileri olan, domuz eti severlerin sevgi mavalları attığı, ramazanlarda iftar sofralarından poz verencamilerde Kur’an okuyanhaftanın her günü Cuma kılan, sonra görev yaptıkları toprakların ruhunu ve maneviyatını ayaklar altına alıp ezen o belediye başkanlarının ibneliğe olan sempatizanlığına, merakına, veya livatacı aşklarına kimse anlayış manlayış, saygı beklemesin bizden.

Bu ahlaksızlık ve cinsel sapkınlıkla cehennem buz tutana kadar mücadele etmemiz haktır. Ve devletimizin bu sapıklarla olan mücadelesini hangi partiden, hangi görüşten olursak olalım sonuna kadar desteklememiz şarttır.

Kalın sağlıcakla.