RUHUNU 1 DOLARA SATANLAR BAKIN KİMLER! 25 Mayıs 2018

Daha birkaç gün önceki videomuz da adını koyduğumuz Fırtına Öncesi Sessizlik, bugünlerde ekonomi üzerinden açılan savaşla kendini ayan beyan göstermeye başladı.

Dünyayı kasıp kavuran ekonomik krizlerin teğet geçtiği ülkemiz, son çeyrekte yüzde 7,5 büyümesine rağmen (ki Gezi, 17-25 Aralık, 15 Temmuz ihanet girişimlerine rağmen) gelişen, şahlanan bir Türkiye, seçim kararı alır almaz ne oldu da bir anda ekonomik uçurumun kenarına geldi?

Ekonomisi batmış bir Yunanistan’ın kredi notu yükseltilirken, dünyanın en çok büyüyen ekonomisine sahip Türkiye’nin kredi notu neden düşürüldü acaba? Hı?

Amerika ve paralı köpeklerini Afrin’de toprağa gömen, dev yatırımlarla dünyaya parmak ısırtan, işgalci-terörist İsrail ve Amerika’nın karşısına dikilen, yerli silah sanayiinde, enerjide dev adımlar atan bir Türkiye kimin neresine battı da acaba, bu saldırı devreye sokuldu?

Bombalarla, sokak çatışmalarıyla, kumpaslarla, darbelerle itaat etmesi istenen bir Türkiye’yi ekonomi üzerinden dizayn etmeye çalışan dışardaki kahpeleri anlıyoruz da, içimizdeki, her delikten kafa çıkarıp kemik bekleyen, krizlerden medet uman, ekonomi çöksün, ülke perişan olsun, bize de alan açılsın diye ellerini ovuşturan, bu arsız, ruhsuz, soysuzlara ne oluyor?

Ulan Gezi’de sokakları yakan siz, 6-7 Ekim’de masum insanların kafasını taş ile ezenleri destekleyen siz, Bank Asya’nın önüne koşup, terörist cenazelerine gözyaşı döken siz, yatırımcılar Türkiye’ye gelmesin diyen siz, 15 Temmuz’u plazma karşısında izleyip pencerelerden tank alkışlayan siz, sonra artan, yükselen dolar-petrol, faizler…

Bir de utanmadan sen kalk bu artışları-yükselişleri düşüremediğin, yıkamadığın, yok edemediğin devletin yanlış ekonomi yönetimine bağla öyle mi?

Ulan kimi kandırıyor, kimin aklıyla alay ediyor, kimi krizle korkutmaya çalışıyorsunuz?

Hala anlamadınız mı? İbadeti oruç olan bir milleti açlıkla korkutamayacağınızı…

Erdoğan gitsin ertesi gün dolar düşer, ekonomi rahatlar diye tweet atan haçın çocukları, siz o vaatlerinizi ruhlarını 1 dolara satan, Erdoğan’ın namazından, imanından, bayrak-vatan aşkından rahatsız olan sözde özgürlükçü-demokrat, vatan millet hainlerine yapın…

Değil dolar 5 lira, 25 lira da olsa, ekonomimiz de çökse, kuru ekmeğe muhtaç dahi olsak biz bu yoldan dönmeyeceğiz…

Feraset zırhını giyinen, Allah’ı kendine vekil kılan bu aziz millet, son istiklal savaşımız olan 24 Haziran’a kadar, içten ve dıştan gelebilecek her türlü saldırılara, ihanetlere, kumpaslara karşı safları sıkı bir şekilde hazır ve nazırdır Elhamdülillah.

Kısacası bu dolar oyununu göremeyen ahmaklara, görüp de sevinen alçaklara diyoruz ki;

Başaramayacaksınız… Çünkü;

Cehennem olsa gelen göğsümüzde söndürürüz,

Bu yol ki hak yoludur, dönme bilmeyiz yürürüz…

Gazamız mübarek olsun, Kalın sağlıcakla…