SELÇUK BAYRAKTAR’I EŞEK HEYKELİ DİKENLERE YEDİRMEYİZ! – 05 Mayıs 2020

Selcuk Bayraktar

Yeni dünya kurulurken eski dünyanın atıklarını nerede geri dönüşümle kullanılabilir hale getirsek diye epeydir düşünüyorum. Yani normale geçiş yapacağımız önümüzdeki günlerde keşke o eskinin bayatlamış zihinlerini oldukları yerde bıraksak da orada fosillenseler, en azından belki toprağa karışınca işte solucana, karıncaya börtü böceğe biraz faydaları olur bunların.

Üstü başı teröristlere dayandıkları dağdan taştan gelen tozla kirlenen o zihniyetin salyalı ağızlarından biri bugünlerde çıkmış Selçuk Bayraktar’a ve T3 Vakfına bir şeyler söylemiş: İşte T3 Vakfı, İstanbul Büyükşehir Belediyesinden şu kadar para almış, işte bu kadar destek almış…

Hep aynı teranenin ara sıcak öğünü misali ısıtıp ısıtıp önümüze sürüyorlar ya, yersen tabi. “Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar” diye yazınca yaralayacağız zannediyorlar; ailesinden, eşinden, çocuğundan vurunca çökerteceğiz zannediyorlar. Bu ar damarı çatlamışlardan mahrem hassasiyeti beklemiyoruz zaten. Selçuk Bayraktar’ı yalnızca damat gören o bin yataklı oyuncak sahra hastanesi mucitleri…

Bakın Selçuk Bayraktar gibi sadece işini yapan, üreten, geliştiren, ordumuza ve ülkemize hizmet eden birine dahi sahip çıkıp “Ulan helal olsun be” demenizi zaten beklemiyoruz da ama böyle bir tarihi adama bile iftiralar atarak bir kez daha ne kadar satılık ne kadar ruhsuz olduğunuzu partinizin camına asıp anırıyorsunuz ortalıkta be.

Yahu heykelciliği icraat sanıp Ortadoğu’nun kaderini değiştiren adama çamur atmaya kalkıyorsunuz ya, yahu pes size ya. Vallahi billahi pes. Teröristi milimetrik atışlarla toprağın altına indiren o İHA’ların, SİHA’ların mucidi Selçuk Bayraktar’a sizi sevdiklerinizden ayırdı diye mi böyle çamur atmaya kalkıyorsunuz he? Irak’ta, Suriye’de PKK ve ESAD Rejimi; Libya’da Hafter teröristleri avlandıkça siz yasta olduğunuzdan mı böyle dizlerinizi döve döve ağlıyorsunuz?

Yahu siz bizi ne zannediyorsunuz? Milli teknoloji hamlesini gerçekleştiren bir adamı TBMM’ye terörist sokan bir kalleşe mi yedireceğiz zannediyorsunuz he? Yerli solunum cihazı üretimiyle bırakın sadece Türkiye’yi, tüm dünya insanlarına nefes olan bir adamı, bir Anadolu evladını, bir Vecihi Hürkuş’u sizin o sosyal medyada attığınız üç beş tane tweet mi durduracak zannediyorsunuz he? Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük mühendisi nişanını omuzlayan bir Türk oğlu Türk’ü savcının karşısına gidip de geri vites yapan siz mi durduracaksınız he?

Sizin aklınız başınızda mı ya? Ne yiyorsunuz ne içiyorsunuz bilmiyorum ki. Daha dün Anıtkabir açıldıktan yaklaşık 28 yıl sonra bayrak ipini yerli yapabilen o yosun tutmuş zihniyet mi bugün çıkmış Suriye’de 2 haftada 250 milyon dolarlık o Rus yapımı hava savunma sistemini imha eden, o teknolojiyi geliştiren adamı eleştiriyor ya.

Hanginiz ne taraftan gelirseniz gelin be. Değil Veli Ağbaba’nız bütün ağababalarınız gelsin, bu toprakların gerçek evladı Selçuk Bayraktar’ı ne size ne de sizin yeminizi önünüze atanlara yedirmeyiz arkadaş. Siz sırtınızı Kandil’e yaslamaya devam edin. Biz İHA’larımızla, SİHA’larımızla, AKINCI’larımızla size yaslanmaya devam edeceğiz.

Anadolu’da bir söz vardır ya, “Arkasından yüz köpeği havlatmayana kurt denmez.” diye, siz bugün olduğu gibi yarın da havlamaya devam edin. Bu millet kurdu da köpeği de daha iyi tanıyor.

Kalın sağlıcakla.