15 TEMMUZ FRAGMANDI FİLM ASIL ŞİMDİ BAŞLIYOR! – 20 Eylül 2016

MİT krizi ile başlayan, 17-25 Aralık Hukuk Darbesi ile devam eden ve 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi ile ayan beyan ortaya dökülen “Erdoğan’sız bir Türkiye” organizasyonu önce Allah’ın sonra da bu aziz milletin yardımı ile püskürtülmüştü.

Ardından, Başkomutan Erdoğan’ın yönlendirmesi ile tutulan Demokrasi nöbetleri sonucu plan üzerine plan yapan üst aklın aklını aldı bu elleri öpülesi millet.

Çünkü bu millet için Erdoğan, vatan demekti. Erdoğan, mazlumların umudu, Sultan 2. Abdülhamid’in rüyasını tamamlayacak adam demekti.

Bu millet için Erdoğan düşerse vatan düşecekti, mazlumlar sahipsiz, Sultan Abdülhamid’in rüyası yarım kalacaktı.

Her şeyi hesaplayan üst aklın mensupları milletin imanını ve dirayetini hesaba katmamıştı.. Lakin hesaba katmadıkları bu aziz millet, Çanakkale’de olduğu gibi kendi göbeğini yine kendi kesmişti.

Ve bu millet bir adım daha öteye giderek dedeleri gibi cephede kazandıklarını masada kaybetme niyetinde değildi. Bu nedenle kanla canla 15 Temmuz’da geri püskürttükleri hainlerin değişik manevralarına imkân vermeyecek demokrasi nöbetlerini, yaşlı-genç, kadın-erkek, başı açık-başı kapalı, tek vücut olarak gözünü kırpmadan gece gündüz teyakkuzda durarak 10 Ağustos tarihine kadar sürdürdü.

Ardından Başkomutan Erdoğan Ankara’dan, milletin evi Beştepe Külliyesi’nden “nöbetlere virgül koyuyoruz” diyerek milleti evlerine davet etti.

Altını çiziyorum nokta koymadı, virgül koydu.

Bir telefon bağlantısı ile milleti sokağa çağıran Erdoğan yine bir konuşma ile milletini evine davet etti.

Ardından Yenikapı’da 5 milyonun katıldığı o dev miting. CHP’si, MHP’si, AK Parti’si, askeri, sivili Başkomutanın etrafına toplanarak yekvücut bir portre.

Bu tablo ilelebet devam etsin temennileri devam ederken CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na Artvin’de bir suikast girişimi!

Sonrasında ABD Büyükelçisi John Bass ile görüşen Kılıçdaroğlu ve sonrasında CHP, Yenikapı Ruhunun çöpe atıldığını belirtti.

Ve yeni bir oyun başlıyor…

ABD Büyükelçisi John Bass Artvin’i ziyaret edip Şavşat/Meydancık Muhtarı ile görüşme yapıyor. Ardından Cerattepe olayı köpürtülüp halk meydanlara çıkarılmak isteniyor.

İngiliz Büyükelçi Richard Moore Van-Ağrı/Doğubeyazıt’ı ziyaret ediyor. Ardından PKK, Van ve Ağrı’da patlamalar gerçekleştiriyor.

Almanya ve Amerika güvenlik nedeni ile 16 Eylül’de konsolosluklarını kapatacağını duyuruyor…

15 Temmuz darbesini bir ay sonra anladık diyen Amerika, PKK’ya hizmet eden belediyelere kayyum atanınca aynı gün olayı anlayıp açıklama yapıyor.

Beyler!

15 Temmuz’da aklınızı alan bu millet oynamak istediğiniz oyunu anlamıyor mu zannediyorsunuz?

15 Temmuz akşamı oturup ağzınız açık izlediğiniz bu milletin destan yazışı bir fragmandı.

Filmin tamamını izlemek isteyen varsa buyursun yeni oyunlar kurmaya, yeniden Gezi ayaklanması, yeniden darbe yapmaya kalksın.

Ama unutmayın, Başkomutan Erdoğan; 10 Ağustos’ta virgül koyuyoruz demişti!

Daha nokta koymadık.

Kalın sağlıcakla.