AMERİKA’DAKİ SALDIRININ ŞİFRELERİ – 14 Haziran 2016

11 Eylül saldırısını mağarada yaşayan Bin Ladin yaptı dediklerinde ne kadar şaşırdıysak, ABD Orlando’daki Gay Bar baskınını gerçekleştirdiği iddia edilen Ömer isimli şahsın Takkeli resminin servis edilmesine de o kadar şaşırdık.

Hâlbuki bu Ömer denen şahsın üzerinde NYPD (New York Police Department) yazılı tişörtlerle birçok fotoğrafı dururken neden takkeli fotoğrafları servis edilir ve ” bu Ömer denen şahıs polis olma sevdasında olan bir meczupmuş ” tarzı açıklamalara eş değer bilgiler servis edilir kamuoyuna?

Üzerinde NYPD yani New York Polis birimine ait kıyafetleri bulunan ancak medyaya takkeli fotoğrafları servis edilen bu Ömer isimli şahıs Gay Bar’a saldırı yapmadan önce 911’i arayıp “Ben IŞID üyesiyim sakın başka grupları töhmet altında bırakacak açıklamalar yapmayın” diye polise yardımcıda oluyor!

Ayrıca bu takkeli Ömer’in elinde 2 silah (Bu silahlar tam otomatik silahlar değilmiş!) varmış ve 40 el ateş etmiş. Lakin ölen 50, yaralanan 53 kişi. Bir taşla iki kuş vurma formülünü kullansa yine tutmuyor hesap.

Dünya medyası suçluyu ilk dakikalarda ilan etmişti zaten. Aşırı dinci gruba mensup bir kısmı falan filan.

11 Eylül bir saldırıyı mağaralarda kaçak gezen Bin Ladin’i yıkıp bizimde inanmak zorunda olduğumuzu açıklayanlar 11 Eylül günü işe gitmeyen 4 bin Yahudi’nin işe gitmeme sebebini bize açıklayamamıştı ve ya açıklamamıştı.

Kısaca işin özeti şudur dostlar;

Muhammed Ali’nin ölümü ile başta Amerika olmak üzere Dünyanın İslam’a ve Müslümanlığa sempati ile baktığı bu günlerde bu sempatik bakışa daha fazla dayanamayarak bu şeytani hamleyi devreye soktular. Özellikle de bir Gay Bar seçilerek ihale Müslümanların üzerine yıkıldı.

Bir insanı öldürmek, bütün insanlığı öldürmekle aynıdır diyen bir dinin mensubu olarak ölümlere üzüldüm mü? Evet.

Her ne kadar arada öldürülenlere İslamofobiyi harekete geçirmeye çalışsalar da orada öldürülenlerin suçu yoktu yani masumdu. Biz Müslümanlar masumların öldürülmesine üzülür masumları öldürenlere lanet okuruz.

Kalın sağlıcakla…