BİR OY CHP’YE BİR OY HDP’YE DİYENLER! HEPİNİZİN – 30 Haziran 2018

Millet olarak, günlerdir süren seçim koşturmalarına, yüksek perdeden atıp tutmalara, asarım keserim, satarımlı içi boş tehditlere 24 Haziran’da gereken cevabı verip yola ‘’DEVAM’’ dedik.

Yalnız, yaşadıkları mağlubiyeti hazmedemeyen terörist ve yardakçıları, insanlıktan, merhametten, vicdandan nasiplenemeyen hainler, PKK üzerinden milletten intikam almaya çalışıyor…

‘’Bütün renkleri parlamentoya taşıdık’’ diyenler,

‘’Dronelarla masumlar katlediliyor’’ diyerek PKK’yı korumaya çalışanlar,

AK Parti’ye oy verdi diye elektrik direğine bağlanan, işkenceyle katledilen bakkal abimizin ölümüne sessiz kalanlar, size söylüyorum…

Hepiniz katilsiniz!

Hepinizin ellerinde, parti bayrağınızda, kimliğinizde kan var. Bu kan ömür boyu ümüğünüze yapışacak da bırakmayacak yakanızı!

Ve bugün kulağı sağır olup, vicdan yoksunu olan herkes ortaktır bu vahşete. Babasız kalan yetimlerin gözyaşlarını, evlatsız kalan ana babaların yürek yangınını, dul kalan eşlerin yalnızlığını sizin hangi kirli siyasetiniz, hangi söyleminiz, hangi kıvırmalarınız dindirebilir?

Bu zulme, kedi köpek canı kadar değer vermeyip köşelerinde sessiz kalanlara inat bağıra bağıra anlatacağız terörü, teröristi ve tüm insan maskesi takan aydın, entelektüel geçinen, terör şakşakçılarını.

‘’Bir oy CHP’ye bir oy HDP’ye’’ diyen omurgasızlar hepinizin yüzüne tükürmeli bu millet!

İki DHKP-C’li öğretmen görevden alınınca ortalığı ayaklandıranlar şimdi neredeler?

Milleti sokaklara çağırıp, özgürlük mavalları atan sanatçılar, oyuncular, sporcular nerde gözü yaşlı paylaşımlarınız, nerde lanetli mesajlarınız, nerde aslan gibi babalarını kaybeden yetimlerin hakkını gözeten insani duruşunuz? Niye görmüyor, yazmıyor, konuşmuyor?

Berkin Elvan üzerinden videolar çeken sanatçı bozuntuları, hadisenize! Konuşsanıza! Hesap sorsanıza! Yok değil mi? Kitleniz ayıplar sizi. Mahallenizde linç ederler sizi değil mi?

Ülkesindeki savaştan, ölümden kaçarak Türkiye’ye sığınanlara yardım ediliyor diye devlete küfreden, ‘Biz mecbur muyuz, Suriyelilere bakmaya?’ diyenler, katilleri Meclis’e sokup her ay 17 bin lira maaş almalarını sağladılar…

Yazıklar olsun hepinize! Yazıklar olsun ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ deyip Apo’nun posterleriyle yan yana duranlara! Yazıklar olsun demokrasi diye bağırıp da, kan sevicileri milletin meclisine taşıyan ellerinize.

Bu saatten sonra bütün PKK saldırılarının bir sorumlusu da PKK’ya açık açık destek verip, tıkıldıkları deliklerinde onları ziyaret eden, özgürlük isteyenlerdir. Her rengi Meclis’e taşıdık pişkinliğiyle açıklama yapanlardır.

Ne halt yerseniz yiyin! Tüm tehditlerinize rağmen canı pahasına davasından vazgeçmeyip özgür iradesini gösteren demokrasi şehidi Mevlüt Bengi’leri bitiremeyeceksiniz.

Doğusundan batısına, bu toprağa, memlekete ve bayrağına sevdalı insanları kanlı ellerinizle yürüdüğü bu yoldan geri döndüremeyeceksiniz. Bu memlekette kardeşliğin, birliğin kuvveti altında ezilecek, aldığınız her canın ateş düşürdüğünüz her ocağın, yetim bıraktığınız her çocuğun hesabını hem bu dünyada hem de mahşeri ilahide lime lime ödeyeceksiniz.

Şimdi bir kez daha o fotoğrafa bakın, insanlığınızdan utanın ve durduğunuz yeri bir gözden geçirin…

Unutmayın, zulme sessiz kalmak, zulüm karşısında tarafsız durmak en büyük NAMUSSUZLUKTUR!