HADIMSA HADIM, İDAMSA İDAM! – 20 Şubat 2018

Tüm kimliklerin ötesinde 7 yaşında bir erkek evladı babası olarak söylüyorum bu sözleri.

Kadına, erkeğe, çocuğa, hayvana, cansız vitrin mankenine kadar sapıklık düşünen bu aşağılık zihniyetlerin karşısında gerekenin bir an evvel yapılması için son ses bağırıyorum şimdi.

4.5 yaşındaki kızına cinsel tacizde bulunan şerefsizlerin, 3 yaşındaki çocuğa nefsi uyanan hastalıklı ruhların, hayvanlara demir sopalarla işkence edip istismarda bulunan insan görünümlü yaratıkların en ağır şekilde cezalandırılmalarını bekliyoruz.

Çocuklarımıza kendilerini nasıl korumaları gerektiğini anlatıp susmamalarını, mahrem bölgelerine yaklaşmaya çalışan her kim olursa olsun şikayet etmeleri gerektiğiniöğütlemeliyiz.

Böyle partiler üstü bir durumda bile toplumu ayrıştırıp olayı siyasete çevirenler, o masum evlatların vebali kalır üzerinizde. Hangi siyasi görüşten olursak olalım bu çocukların, bu masumların, bu mağdurların sesi olup gerekli yasaların çıkması için birlik olamıyorsak insanlığımızdan utanalım.

İşlenen suçun karşısında her türlü söylem hafif kalır. Ancak nush ile uslananı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Adalet Bakanlığı’nın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın yeni yasa düzenlemeleriyle topluma, ailelere, çocuklara, kadınlara, hayvanlara bu acıyı yaşatanlara hadımsa hadım, idamsa idam! Yüreği yanan, erkekliğinden, kadınlığından ve insanlığından utanan 80 milyonun yüreğini soğutacak laf değil icraat bekliyoruz.