KRİPTO FETÖ’CÜ EMRE BELÖZOĞLU YA ÇIK KONUŞ YA DA SORULARA CEVAP VER! – 22 Ağustos 2016

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından meydanlara çıkan vatandaşlar memleketlerini, geleceklerini, iffet ve namuslarını koruma adına sokaklarda 26/27 gün Demokrasi nöbetleri tuttu. Bu nöbetler esnasında siyasetçisinden sanatçısına, sivil toplum temsilcilerinden iş adamlarından sporcularına kadar her kesimden her görüşten insanlar meydanlara kurulan sahnelere çıkıp Darbeyi lanetleyen, Demokrasiyi savunan ve Başkomutanımızın yanında yer aldıklarını belirten konuşmalar yaptı.

Kimisi samimiydi kimiyse rüzgâra göre duruş sergilen ve sadece fotoğraf vermek için gelmişti oralara. Bu ayrımı yapmayı 15 Temmuz gecesi canını hiçe sayıp tankların önüne bedenini atan ve sonrasında okçular tepesinde uykusuz günlerce nöbet tutan elleri alınları öpülesi bu aziz milletin takdirine bırakmak en uygun olanıdır diye düşünüyorum.

Ancak günler geçtikçe o günlerde meydanlarda sahnelerde boy gösterenlerin biz her ne kadar hüsn-ü zan ile hareket etsek de ibreti âlem için Rabbim kriptoluklarını gösterdi bizlere. Örneğin, birçok işadamının ve komedyen Atalay Demirci’nin durumu ortadadır.

Bu hain FETÖ’ye mensup şakirtlerin en büyük özellikleri kış uykusuna iyi yatıyor olmalarıdır. Kimliklerini gizleme adına yapmayacakları alçaklık, şerefsizlik yoktur. Ve bu yapının mensupları korkak, tırsak, sünepe ve omurgasızdır.

Şimdi bir isim üzerinden yola çıkarak bir kitleye seslenmek, çağrı yapmak istiyorum. O isim Emre Belözoğlu. Namı diğer, isyankâr, hırçın çocuk.

Şimdi bizim bu hırçın, isyankâr, psikopat ruhlu futbolcu kardeşimiz Galatasaray’da top oynarken erkenden zirveye konma adına olsa gerek takımdaki ağabeyleri Hakan şükür, Hakan Ünsal, Arif Erdem, Okan Buruk gibi yıldız futbolculara yanaşarak FETÖ’ye tabi olur.

Bu isimler söylediklerine göre İslam’ı öğrenmek, namaz kılmak, hayır hasenat yapmak için bu yapıya dâhil olmuşlar. Tevafuk bu ya, hiç biri başka bir cemaat araştırmadan, sormadan direk bu çatı altında buluşmuşlar. Sanki sadece bu yapı, dini yaşıyor, namaz abdest kur’an öğretiyor. Neyse biz yine su-i zan beslemeyelim ve öyle kabul edelim.

Bu genç, hırçın, kabına sığmayan futbolcu kardeşimiz Emre, kendini bu cemaat işine fena kaptırıp ifşa olunca Hocası Fatih Terim’den birkaç kez ağır papara yiyor.

Sonrasında Göksel Gümüşdağ giriyor hayatına. Hiçbir görevi-yetkisi- sorumluluğu olmadan Emre ve ağabeyleriyle kanka olup bu ekiple maçlara, idmanlara, kamplara, yurt içi-dışı maçlara birlikte gitmeye başlıyor. Yetmiyor bu futbolcuların çantalarını taşıyan Göksel Gümüşdağ bu ekibin Pensilvan’ya ziyaretlerini organize ediyor, kendi başına gittiği Pensilvanya ziyaretleri dönüşü Florya’da bir Restoran’da bu ekiple buluşup heyecanlı bir şekilde hatta gözyaşları içinde F. Gülen ile yaşadıklarını ballandıra ballandıra anlatıyor. Neyse biz yine Emre’ye dönelim bi ara bu Fırtına Fetö’cu Gökseli anlatırım size.

Bu Emre Belözoğlu, ardından Fenerbahçe’ye transfer oluyor ve bir gün Trabzon Eski Milletvekili Kemalettin Göktaş Ankara Gücü maçı sonrası Emre Belözoğlu Ankaragücü’lü futbolculara mesaj çekip şike yaptı diye suç duyurusunda bulunuyor. Ve Fenerbahçe odaklı Türk futbolunu kasıp kavuran “ŞİKE SORUŞTURMASI BAŞLIYOR”.

Evet, yanlış duymadınız şike soruşturması Emre Belözoğlu ile başlıyor. Sonra ifade veren Emre, mesajı ben değil menajerim attı diyerek olaydan sıyrılıyor. Her şeye itiraz eden, kendi deyimiyle haksızlıklara dayanamayan Emre bu süreden sonra Fenerbahçe kıyıma uğrarken süt dökmüş kedi oluyor. Ve daha sonra Eski çanta taşıyıcısı ve dönemin fırtına Fetö’cusu Göksel Gümüşdağ devreye giriyor ve Emre’yi himayesine alıp başkanı olduğu Başak şehir Spor Kulübüne alıyor.

Sonrası malum, Şike mağdurum naraları atarak paçasını Fetö’den kurtaracağını zanneden Göksel yanına Emre’yi de alarak o meydan senin bu sahne benim Demokrasi nöbetlerinde bayrak sallayıp poz veriyorlar. Yetmiyor Yenikapı da Başkomutan ile poz veren bu ikili dost düşman çatlatıyorlar akılları sıra. Ama unuttukları şey Başkomutan’ın “bu iş kime, nereye varırsa varsın derken ki” kararlığı!

Şimdi gelelim asıl konuya.

Günlerdir gazetelerde, TV’ler de bu hain yapının içerisinde uzun-kısa, tavanda-tabanda bulunmuş, pişman olmuş, onlardan ayrılmış ne kadar vatansever varsa, bedeli ne olursa olsun diyerek bildikleri, yaşadıkları ne varsa çıkıp anlatıyor. Bu insanlar, Devletimize-Milletimize faydası olur düşüncesiyle ne kadar bildikleri, duydukları isim varsa kamuoyuyla samimi bir şekilde paylaşırken bu sağır sultanın dahi Fetö’cü diye bildiği Emre tipliler neden sus pus oldular acaba? Neden konuşmazlar? Kimden ve neden çekinirler anlayanınız var mı?

Basın açıklaması yapıp, Süleyman Demirel gibi yuvarlak cümlelerle bir saat konuşup bir cümle anlatamamak adamlık mıdır? Ben onlardan ayrıldım, Cumhurbaşkanımız ile fotoğraf verdim, Yeni Kapı ya gidip bayrak salladım demekle kurtulacağınızı mı zannediyorsunuz? TV lere çıkıp yaşadıklarını anlatan kişiler sizin isimlerinizi söyleyince sosyal medyadan onlara lanet okuyarak, o kişileri dava edeceğinizi söyleyerek neyi amaçlıyorsunuz? Yoksa hala ülkenizi değil de, kendinizi-isim marka değerinizi mi düşünüyorsunuz?

O halde beni de dava edin. Çünkü isim kullanarak önce çağrı yaptım şimdi de soru soruyorum.

Sayın Emre Belözoğlu

1- İstanbul’da Valilerin buluştuğu ve İstanbul İmamınız Ahmet Kara tarafından organize edilen toplantıya kimlerle, neden ve hangi vasıfla katıldın? O toplantıda kimler vardı?

2- Fetö’den ayrı ve gizli eski bir abinizle başlattığınız sabah namazı buluşmaları ve sohbetlerini iki hafta sonra kimin ikazlarıyla bitirdin?

3- Şike sürecinde, (kankan Göksel dahi göstermelik olarak da içeri alınırken) senin üzerinden başlatılan bu süreçten seni basit bir ifade vermek sureti ile kim ve neden uzak tuttu?

4- Fetö’nün avucuna almak istediği büyük bir holding sahibine (İstenirse bu patronun adını da verebilirim, emniyette var zaten) hangi amaçla, sıfatla gittiniz ve ne istenmesine vesile oldunuz?

5- 15 Temmuz sonrası yapıyı anlatırken senin adını kullanan birisini arayıp sitem ettin mi?. Ve bu kişi sana “Emre çık konuş, bu senin benim ve yapının içinde bulunan arkadaşların bu vatana, bu millete daha da önemlisi 240 şehide bizim vefa borcumuzdur” dediğinde “Ne konuşacağım, ne anlatacağım ben o adamlardan (Fetö) hiç zarar görmedim ki!” dedin mi demedin mi?

Bu sorulara ben ve kamuoyu cevap bekliyor Emre Efendi. Ayrıca bu Emre gibi, “ama ben onlardan ayrıldım, ama ben bayrak salladım, ben Yenikapı’ya gittim” mavalları okuyan eskinin hızlı Fetö’cusu şimdinin de Kriptocuları, hepiniz çıkıp konuşana kadar peşinizi bırakmayacağım. Ben bıraksam da 15 Temmuz gecesinin kahraman şehitlerinin ruhu bırakmayacaktır.

Kalın sağlıcakla…